Witaj w EXW WALLET !

Transfer

Porftel

Handel

Płatność

EXW jest odpowiedzią na rosnące problemy w starej gospodarce a także na globalizację i płatności międzynarodowe. 

 

 

Rewolucja EXW

Witamy w fascynującym świecie EXW, szybkim, bezpiecznym i przyszłościowym.

EXW jest odpowiedzią na rosnące problemy w świecie finansowym, a także na globalizację i płatności międzynarodowe. Oprócz tych obszarów EXW obsługuje każdego, kto zdecyduje się na wsparcie EXW. Największy projekt społecznościowy w nadchodzących latach w zakresie digitalizacji, budowania rynku, tworzenia rynku, przetwarzania płatności, wypłat premii dla klientów i partnerów.

 

 

 

Moneta EXW

Moneta EXW to rewolucja w finansach osobistych.

Po raz pierwszy zarówno osoby prywatne, jak i firmy mogą stać się proste, szybkie i w pełni automatyczne, stać się częścią firm Exchange i innych interesujących obszarów i otrzymywać do 0,32% dziennie.

 

Program samochodowy EXW

Z EXW do wymarzonego samochodu.

Dzięki współpracy w sektorze motoryzacyjnym jesteśmy w stanie zapewnić samochody do długoterminowego wynajmu za pośrednictwem platformy. Wynajem długoterminowy jako koncepcja all inclusive:


  • opłata leasingowa
  • ubezpieczenie
  • usługa
  • usługi
  • Pomoc w razie awarii lub wypadków

Różne marki, takie jak Mercedes, BMW czy Audi, są zatem udostępniane całej społeczności po bardzo dobrych cenach i można je płacić co miesiąc bezpośrednio przez portfel EXW.

Dołącz do naszej społeczności !

Zarabiaj do 10,7 % miesięcznie ! 

Kilka faktów

Jakie jest ryzyko?

Każda inwestycja wiążę się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału!

Czy EXW gwarantuje Zysk dla Ciebie?

Nie. Firma nie gwarantuje żadnych zysków. Dzienny bonus może być 0% do 0.32%. Wszystkie dzienne bonusy są zależne od przychodów firmy.

Czy EXW posiada licencję bankową?

TAK! EXW-Wallet posiada licencję bankową, która została przyznana przez Zjednoczone Emiraty Arabskie. EXW-wallet posiada również licencje inwestycyjną. Na samym dole strony exw-wallet.com znajdziesz link do EXW UAE License.

Czy mogę wycofać cały depozyt?

Jeśli wycofasz swój depozyt w ciągu 30 dni, to obowiązuje -10% opłata od depozytu. Natomiast jeśli wycofasz swój depozyt po 30 dniach, to wtedy nie ma dodatkowych opła. Jedynie poza tymi z kantora, które są przy każdej zamianie krypto na krypto, fiat na krypto, czy krypto na fiat.

Jakie jest minimum by zacząć zarabiać?

Nie ma kwoty minimalnej, jeśli chodzi o zasilenie konta w EXW WALLET. Natomiast żeby otrzymywać EXW BONUS (czyli dodatkowe tokeny) musimy mieć zdeponowane tokeny EXW o wartości 300 euro. Wtedy jesteśmy zakwalifikowani do bonusowych tokenów EXW.

Czym się różni portfel bonusowy od kantora EXW?

Portfel bonusowy (EXW BONUS) służy do dziennych premii, a portfel kantora exw-wallet służy do wymiany kryptowalut i walut fiat.

+
Aktywnych członków
+
Produktów
+
Zadowolonych klientów

Dzięki unikalnemu połączeniu działalności giełdowej i handlowej jesteśmy w stanie wygenerować kapitał dla klientów i firm z dwóch obszarów.

  • EXW Exchange odwrócone zamianę z EXW Exchange natychmiast kryptograficznych walut na euro lub jako szybkie i proste, jak na każdej innej platformie. Korzystaj z technologii jutra już dziś, umożliwia to natychmiastowa zmiana EXW. Ale nie tylko, dzięki wymianie EXW teraz synonimiczne pary cyfrowej waluty.
  • EXW Trading Rewolucyjny pod każdym względem, wspierany przez firmę handlową z wieloletnim doświadczeniem i sprawdzoną najwyższą wydajnością, jesteśmy w stanie generować stabilne i intratne zyski na cyfrowym rynku walutowym.

Prezentacja Biznesu

CEO FIRMY

Manuel Batista

CO - Founder

Pirmin Troger

CO – Founder/ CNO

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne. Jest to prywatny kanał poświęcony edukacji finansowej. Informacje zawarte w tej prezentacji mają wyłącznie charakter informacyjno – edukacyjny na bazie własnych przemyśleń. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.